Ognisko integracyjne dla dzieci i rodziców klasy 1b

Ognisko integracyjne dla dzieci i rodziców klasy 1b

24 maja odbyło się ognisko integracyjne dla dzieci i rodziców klasy 1b. Nie bez powodu taki termin, a mianowicie 15 maja obchodziliśmy międzynarodowy „Dzień Rodziny”.

„Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień. 

Dzieci zaprosiły do sportowych zmagań swoich najbliższych. Oj, co tu się działo! W całym obiekcie panował gwar, śmiech i radość. Wszyscy doskonale się bawili pokonując trudy różnych konkurencji.
Zawodnicy wykonywali ćwiczenia rozwijające zwinność, szybkość, koordynację ruchową. Dzieci uczyły się zasad zdrowej rywalizacji oraz przestrzegania zasad bezpieczeństwa. Było gwarnie i wesoło, a dzieciaki mogły wyładować całą energie.

Po wyczerpujących swawolach należało coś zjeść. I tu Rodzice stanęli na wysokości zadania. Przygotowano mnóstwo smakołyków: kiełbaski na ognisko, przepyszne ciasta upieczone przez rodziców, ciasteczka, napoje zimne i gorące itp. Takie spotkania niewątpliwie wzmacniają więzi emocjonalne dziecka z rodziną, integrują rodziców oraz stwarzają okazję do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Bardzo dziękujemy OSiR Malbork za możliwość przeprowadzenia pikniku w waszym obiekcie.

Skip to content