Zajęcia pozalekcyjne

Terminy zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2020/2021

Koło matematyczneE. Opałkawtorek12.45-13.40205
Koło biologiczneE. Zimbałwtorek14.30-15.15210
Koło językoweK. Szewczyńska- Mulcanczwartek15.30-16.15106
Koło języka polskiegoM. Żołądeckawtorek15.30-16.15110
Koło fizyczneP. Zimbałśroda14.45-15.30110
Koło geograficzneK. Sawirskaponiedziałek13.50-14.35208
Koło historyczneS. Kempaśroda13.50-14.35205
Koło teatralneM. Stacharskaponiedziałek12.45-14.40303
Zespól wokalnyI. Wojciechowskawtorek16.00-17.30204
Zajęcia sportowe kl. 1-3R. Szczuchniakponiedziałek 13.50-14.35 DSG
Koło plastyczneP. Wypychczwartek11.30-12.1508
Zajęcia artystyczneK. Borowskapiątek11.50-12.35105
Zajęcia artystyczneE. Serzyskopiątek11.50-12.3504
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
Skip to content