Obchody Międzynarodowego Dnia Dziecka w naszej szkole
Międzynarodowy Dzień Dziecka to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszej szkole, które co roku odbywa się w atmosferze radości i wspólnej zabawy. W tym roku obchodziliśmy go w szczególny sposób, rozpoczynając od niezwykłego Konkursu Muzycznego „Mini Playback Show”, który na stałe wpisze się w tradycję naszych obchodów.
Mini Playback Show – młodzi artyści w akcji
Konkurs dał uczniom możliwość zaprezentowania swoich talentów wokalnych, aktorskich i tanecznych w pełnej klasie. Dzieci, które wzięły udział w zabawie, miały za zadanie wcielić się w swoje ulubione postacie ze świata muzyki, tworząc niesamowite show. Wyjątkowa charakteryzacja, efektowne choreografie oraz odwaga, z jaką dzieci wychodziły na scenę, były widoczne w każdym występie. Młodzi artyści wykazali się nie tylko ogromną pasją, ale również profesjonalizmem, co z pewnością wzbudziło podziw wśród publiczności.
Wysoki poziom rywalizacji sprawił, że nie było łatwo wyłonić najlepszych. Ostateczny wybór wspomogła również sama publiczność, która mogła oddać głos na swojego faworyta, dodając dodatkowego ładunku emocji i zaangażowania do całego wydarzenia.
I tak oto wyłoniono zwycięzców:
I miejsce otrzymała Izabela Kucińska
II miejsce otrzymała Klaudia Podsiadła
III miejsce otrzymała Łucja Karlak, Julia Szczepańska oraz Weronika Krupka
Wyróżnienie otrzymała Sofia Werkowska i Olga Hotra
Po części artystycznej przyszedł czas na dalszą część obchodów, tym razem na boisku szkolnym. Czekało tam na dzieci wiele atrakcji, które wprowadziły wszystkich w jeszcze radośniejszy nastrój. Wspólna zabawa rozpoczęła się od tańców i śpiewów, gdzie uczniowie mogli wykazać się swoją energią i talentem w nieco bardziej spontaniczny sposób. Puszczanie baniek mydlanych oraz zabawa z balonami dostarczyły dzieciom mnóstwo radości. Na zakończenie, po intensywnej zabawie, nie zabrakło także smakołyków. Uczniowie, nauczyciele oraz zaproszeni goście wspólnie piekli pyszne gofry, które stanowiły miły akcent podsumowujący ten pełen emocji dzień.
Obchody Międzynarodowego Dnia Dziecka w naszej szkole były niezapomnianym wydarzeniem, które z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Wydarzenie to dało dzieciom nie tylko możliwość zaprezentowania swoich talentów, ale także pozwoliło na chwilę relaksu i wspólnej zabawy w gronie rówieśników. Dzięki temu każdy mógł poczuć się wyjątkowo, a radość i śmiech były obecne na każdym kroku. Tego dnia nie zabrakło uśmiechów na twarzach dzieci, a cała szkoła tętniła życiem, radością i pozytywną energią. Z niecierpliwością czekamy na przyszłoroczne obchody, które na pewno będą równie wspaniałe i pełne nowych niespodzianek!







