Konkurs „Moja ulubiona książka z Plebiscytu ZŁOTA DWUDZIESTKA”

Konkurs „Moja ulubiona książka z Plebiscytu ZŁOTA DWUDZIESTKA”

 – z okazji 20-lecia kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”!

23 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Z tej okazji biblioteka szkolna zachęca uczniów kl. VI – VIII do udziału w:

  • Jubileuszowym Plebiscycie ZŁOTA DWUDZIESTKA organizowanym z okazji 20-lecia kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”!
  • Konkursie „Moja ulubiona książka z Plebiscytu ZŁOTA DWUDZIESTKA”na najciekawszą recenzję wybranego tytułu spośród 60 nominowanych do Plebiscytu.

Co trzeba zrobić?! Sprawa jest prosta! :

Spośród 60 tytułów nominowanych do Plebiscytu przez Kapitułę Złotej Listy Fundacji wybierz 20 najlepszych książek dla dzieci i młodzieży pióra polskich autorów, wydanych od 2001 roku. Zasady głosowania: https://system.calapolskaczytadzieciom.pl/uploads/Regulamin-Plebiscytu-ZLOTA-DWUDZIESTKA-606703a94908d.pdf

Zarejestruj się i zagłosuj w plebiscycie do 3 maja 2021 r. na stronie internetowej: https://system.calapolskaczytadzieciom.pl/plebiscyt

Po oddaniu głosu weź udział w Konkursie na najciekawszą recenzję wybranego tytułu spośród 60 nominowanych do Plebiscytu. Na zwycięzców czekają super książki!

Informację o Konkursie oraz regulamin znajdziecie na: https://calapolskaczytadzieciom.pl/aktualnosci/konkurs-plebiscytowy.

Najciekawsze recenzje opublikowane zostaną w mediach społecznościowych fundacji. Powodzenia!

Skip to content