21 LISTOPADA – DZIEŃ ŻYCZLIWOŚC I POZDROWIEŃ

21 LISTOPADA – DZIEŃ ŻYCZLIWOŚC I POZDROWIEŃ

,, Uśmiech kosztuje mniej  od prądu,
a daje więcej światła”.

Obchody Międzynarodowego Dnia Życzliwości  i Pozdrowień stały się w naszej szkole tradycją.  Od rana  dzieci, rodzice i nauczyciele  witani byli  uśmiechami oraz specjalnymi buźkami/emotkami  z ponadczasowymi hasłami “ Życzliwości wystarczy”. Z minuty na minutę, gdy pojawiało się coraz więcej dzieci – na korytarzach zrobiło się żółto. Żółty kolor od zawsze kojarzy się z radością, optymizmem, uśmiechem i to właśnie on podkreślał wyjątkowość tego dnia.

W klasach odbyły się rozmowy o życzliwości, dzieci czytały,  układały wierszyki o uśmiechu i śpiewały piosenki. Najweselej było podczas wręczania własnoręcznie wykonanych kart życzliwości swoim kolegom i koleżankom z innych klas. Jeszcze większe emocje towarzyszyły wszystkim podczas wręczania Orderów Życzliwości dla najżyczliwszych  nauczycieli i uczniów naszej szkoły.

Orderami Życzliwości zostali odznaczeni:

Nauczyciele: Sławomir Kempa, Kinga Walczak, Radosław Szczuchniak, Agata Gucwa, Edyta Zimbał, Marzena Żołądecka

Uczniowie: Hanna Świątek, Mateusz Kulik, Apolonia Wyczółkowska, Maksymilian Goliat, Franciszek Wisznicki, Alicja Orzechowska, Ignacy Hyski, Antonina  Januszkiewicz, Szymon Fiedorowicz, Lena Kozierska, Julia Piszczewiat, Hubert Bajkowski, Wiktoria Żelazna, Julia Szkil,  Marta Szpalerska, Jan Cieśniewski,  Nadia Jankowicz, Igor Żebrowski, Oliwia Dargiel, Patrycja Jackowska, Stanisław Żyła, Ignacy Chrząstowski, Damian Gdaniec

Na jednym ze szkolnych  korytarzy pojawiła się  tabliczka z hasłem, które warto zapamiętać: 

DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI ŚWIĘTUJMY KAŻDEGO DNIA!

Skip to content