27.06 - 31.08.2020 r. - Ferie letnie 31.07.2020 r. - Odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu ósmoklasisty

KONKURS „HIV, AIDS, STOP”

10.12. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku odbył się konkurs pt. „HIV, AIDS, STOP” jako uczczenie Światowego Dnia AIDS przypadającego na 1 grudnia. Reprezentantami naszej szkoły byli

- Gołąbiewski Marcin – kl.8 b

 - Losz Piotr – kl.8a

 - Siemianowicz Oliwier – kl.8b

Chłopcy w ramach konkursu zmagali się – podobnie jak pozostali uczniowie wszystkich malborskich „podstawówek” z pytaniami dotyczącymi epidemiologii HIV/AIDS, dróg szerzenia się wirusa I zapobiegania im, przebiegu zakażenia HIV, objawów AIDS oraz aspektów życia osoby zakażonej HIV/chorej na AIDS.

Ostatecznie – po dogrywce Marcin zajął wysokie III miejsce a Piotr został wyróżniony.

A w piątek – 13.12.2019 r. w tej samej szkole nasza uczennica kl 8b – Wiktoria Grabara uczestniczyła w konkursie „Zdrowy Styl Życia”. Konkurs ma na celu podniesienie świadomości młodych ludzi w zakresie potrzeby dbania o zdrowie już od najwcześniejszych lat. Zdrowe nawyki żywieniowe, rola aktywności fizycznej, przyczyny i objawy chorób i przeciwdziałanie im to - tylko niektóre zagadnienia tej obszernej tematyki. Wiktoria okazała się ekspertką w tym temacie i zajęła II miejsce wśród uczniów wszystkich szkół podstawowych.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!