^ Back to Top

Translator

Dziennik elektroniczny

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15  

Boże Ciało

15-06-2017
17
18
19
20
21
22
24
25
26
27
28
29
30

 Terminarz konsultacji

 

L.p.

Nauczyciel

Dzień tygodnia

Godziny

Sala

1.

Bugaj Katarzyna

czwartek

13.35-14.20

206

2.

Cedler- Wilkocka Iwona

piątek

15.10-15.55

104

3.

Chlebowski Jędrzej

wtorek

14.25-15.10

203

4.

Chojniak Mariusz

wtorek

13.25-14.20

304

5.

Chrząstowska Bożena

poniedziałek

14.25-15.10

102

6.

Dąbrowski Jacek

poniedziałek

13.25-14.20

203

7.

Dudenko Krystyna

piątek

13.35-14.20

210

8.

Glosa Marlena

czwartek

14.25-15.10

105

9.

Gucwa Agata

czwartek

14.25-15.10

201

10.

Imiołczyk Maria

środa

13.35-14.20

304

11

Jastrzębska Elżbieta

czwartek

13.35-14.20

czytelnia

12.

Kempa Katarzyna

wtorek

13.35-14.20

DSG

13

Maleńczyk Eugeniusz

czwartek

13.35-14.20

010

14.

Milanowska Ewa

czwartek

14.25-15.10

05

15.

Puchalska Anna

środa

14.25-15.10

108

16.

Polkowski Marek

wtorek

15.15-16.00

DSG

17.

Sawirska Katarzyna

środa

14.25-15.10

208

18.

Skibicka Wiesława

czwartek

13.35-14.20

czytelnia

19.

Słomski Patryk

poniedziałek

15.15-16.00

210

20.

Stacharska Marianna

środa

13.35-14.20

212

21.

Szczuchniak Radosław

wtorek

14.25-15.10

DSG

22.

Szewczyńska- Mulcan Katarzyna

poniedziałek

15.55-16.40

106

23.

Tyborska Monika

wtorek

15.10-15.55

04

24.

Wojciechowska Izabela

wtorek

15.45-16.30

204

25.

Zimbał Edyta

środa

13.35-14.20

08

26.

Zimbał Piotr

czwartek

13.35-14.20

110

27.

Zych Tomasz

poniedziałek

14.25-15.10

302

28.

Żołądecka Marzena

czwartek

15.25-16.00

206

 

 

 

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2016/2017

 

Nauczyciel

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Godzina

Sala

 
 

Bugaj K.

Koło dziennikarskie

wtorek

13.35- 14.20

05 co 2 tyg.

 

czwartek

14.25-15.10

208 co 2 tyg.

 

Cedler-Wilkocka I.

Zajęcia specjalistyczne (korekcyjno – kompensacyjne)

czwartek

12.25-13.25

104 co 2 tyg.

 

czwartek

14.20- 15.20

104

 

czwartek

15.20- 16.20

104 co 2 tyg.

 

Dudenko K.

Koło chemiczne

piątek

14.30-16.00

210

 

Glosa M.

Koło matematyczne

wtorek

14.25-15.55

105

 

Imiołczyk M.

Koło matematyczne

środa

8.00- 9.40

304

 

Milanowska E.

Koło historyczne

środa

14.25-15.55

05

 

Sawirska K.

Koło geograficzne

piątek

14.25-15.55

208

 

Słomski P.

Koło chemiczne

czwartek

14.25-16.00

210

 

Stacharska M.

Zajęcia specjalistyczne (korekcyjno – kompensacyjne)

poniedziałek

14.20-16.20

212

 

Koło teatralne

poniedziałek

16.20-17.50

212/303

 

Szewczyńska-Mulcan K.

Koło języka angielskiego

poniedziałek

14.25-15.55

106

 

Koło języka hiszpańskiego

wtorek

15.15-16.00

106

 

czwartek

15.10-15.55

106

 

Tyborska M.

Koło historii kreatywnej

środa

14.25-15.55

04

 

Walczak K.

Koło języka niemieckiego

wtorek

13.35-14.20

205

 

piątek

8.00-8.45

205

 

Wojciechowska I.

Zespół wokalny

wtorek

16.30-18.00

204

 

Zimbał E.

Koło biologiczne

wtorek

14.20-15.55

08

 

Zimbał P.

Koło fizyczne

środa

14.25-15.10

110

 

czwartek

14.25-15.55

110

 

Zych T.

Koło języka angielskiego

wtorek

13.35-15.05

302

 

Żołądecka M.

Koło języka polskiego

środa

14.25-16.00

206

 

Zajęcia specjalistyczne (korekcyjno – kompensacyjne)

poniedziałek

15.10-16.10

206

 

wtorek

14.25-16.25

206

 

czwartek

14.25-15.25

206

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Licznik odwiedzin

Today19
Total182676

środa, 28, czerwiec 2017 10:40

Materiały dla ucznia

Materiały dla nauczycieli